| Sashavalentine a întrebat:

Cum a fost prima voastra dragoste, primul sarut si cand? Sunt foarte curioasa big grin.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Dupa ce-ti vei trai si tu primul sarut si prima dragoste, vei intelege ca nu sunt povesti de spus la o cafea, ci lucruri la care tii, amintirile tale cele mai pretioase.
Eu pot sa-ti spun ca a fost minunat si amintirea asta mi-e una din cele mai scumpe.
happy

| Frrramboise a răspuns:

Primul sarut a fost candva in clasa a 7a laughing imi placea tipul insa eram foarte timida,imi faceam mari griji in privinta sarutului.
Prima mea dragoste a venit ceva mai tarziu laughing a fost frumos,toata ziua asteptam sa se insereze,sa iesim toti,sa vina el, sa ne plimbam, sa stam impreuna. Era genul de baiat care stie sa se poarte cu o fata, din pacate a fost o iubire "de-o vara"si cand a venit timpul sa plec, s-a terminat totul.

| RAY a răspuns:

Dezgustator,si-a bagat limba ei mare de 5m in gura mea nu stiam ce cauta in stomacul meu daca m-a ajutat la digestie recunosc dupa aia m-am dus pe tron ce sa spun ce zi minuata

| RAY a răspuns:

Prima dragoste ce sa spun, beat dupa ce am baut apa de suparare ca nu aveam bani s-a luat una de mine si am facut ceva la ea in cuib parca in fine a doua zi ma pupa oile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am avut parte de asa ceva pana acum...trist, stiulaughing

| HaHaGirl a răspuns:

Primul sarut pe bune a fost undeva in clasa a 7a si mereu ma gandeam si vb ce naiba mai e si asta si intr-o zi la ziua de nastere a unei prietene s-a intamplat, prima oara a fost ''wow ce tare e'' laughing dupa toate prietenele ma intrebau cum a fost si multe altele, prima oara m-am indragostit pe la 17 ani si e bine, e frumos adica era frumos de obicei pe la 16-17 ani te indragostesti de cine nu trebuie si cred ca asa a fost si la mine desi am fost impreuna 3 ani, i s-a parut lui ca trebuie sa ma insele si eu infidelitatea si minciuna nu o iert, e frumos dar poate fi si urat.

| Florentina_Carina_1995 a răspuns:

Minunat.