| LaaaavM1 a întrebat:

Ce cadouri i-as putea face prietenului meu? Acum pe 4 noiembrie 2011 facem un an de cand suntem impreuna >8- si cam sunt in pana de idei sad. puppy dog eyes va rog ajutati-ma puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| EvellineDub a răspuns:

Un album cu toate pozele voastre impreuna,un ceas,ceva ce isi doreste el, si care sa ii aduca aminte de tine, ceva simbolic in orice cazbig grin
La multi ani!:* Sa va tina si mai mult>big grin

5 răspunsuri:
| litlledolleioanna a răspuns:

Un tricou personalizat cu o poza k voi 2 sau numele voastre sau o bratara pe care sa scrii data pe spate si numele tau pe fata si al lui sau numai al tau cum vrei.

| LaaaavM1 explică (pentru litlledolleioanna):

Multumesc de sfat >:d<

| Daea a răspuns:

Un album in care vei pune toate fotografiile voastre; eu asta as face 100% happy

App. La cat mai multi ani, impreuna!

| LaaaavM1 explică (pentru Daea):

Multumesc . happy

| LaaaavM1 explică:

Multumeeesc. dar nu prea vad ceva interesant pe aici, adica nu pe gustul meu. thinking Mai ai si alte site`uri? puppy dog eyes love struck