| Bice a întrebat:

Am nevoie de ajutorrr! Vă rog. Pe 1 noiembrie, eu și iubitul meu facem un an de când suntem împreună. Dați-mi vă rog idei de cadouri/surprize. Fundă!

8 răspunsuri:
| Captive a răspuns:

Pai incearca sa redai prin cadoul tau prima voastra intalnire sau stiu eu, primul vostru sarut, ceva legat de voi doi.
Daca nu, atunci fa-i cadou un ursulet sau cevabatting eyelashes

| Bice explică:

Eu mă gândisem inițial să-i fac o surpriză amuzantă. Adică el își dorește foarte mult un bmw. Mă gândeam să-i cumpăr un set de chei bmw, să-l duc într-o parcare și să vadă o mașinuță cu telecomandă. laughing Ce ziceți de asta?

| ElenaSA a răspuns:

O bratara, un cd, o cina romantica, o cana cu poza voastra.

| andru10best a răspuns:

Aniversarea de un an ar trebui sa fie in jurul acelui an petrecut impreuna. Eu i-as lua 12 ciocolate cu cate 12 biletele in care sa scriu cate ceva despre fiecare luna pe care am petrecut-o impreuna. Sau as face un jurnal in care sa pun poze cu noi, sa astern amintiri si ganduri pentru el. Sunt multe lucurui pe care le poti face. Poti sa afli mai multe idei aici http://www.surprizewow.com/blog/

| Bice explică (pentru andru10best):

Am deja un jurnal în care am tot scris de când sutem împreună. Și coincidența face că mai sunt doar câteva pagini în el pe care sigur le scriu până pe 1. Mersi de idee thinking

| Dumitrescu_Monica_1992 a răspuns:

Un ceas, o bratara, o rama cu poza voastra

| StanciuGabriela1992 a răspuns:

O cina romantica, femeile ador asta

| Tamas_Nicol_1997 a răspuns:

Poi daca tot sunteti de un an impreuna..banuiesc k ii sti preferintele asa in mare..Eu zic sa te axezi pe cam ce crezi tu ca i-ar placea lui. exemplu.un parfum care ii place foarte mult..sau stiu eu, un pantalon dragut..depinde ce ii place lui. Sper ca ti-am fost de ajutor.:*