| oanasunshine a întrebat:

Am si eu o nedumerirethinking De ce un baiat nu i'ar spune unei fete fata in fata nici macar un "buna" daca pe mess vorbeste cu ea?straight face. Funda.

9 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Eh, aşa sunt toţi. Pe messenger se bagă în seamă, fac glume şi când ies în stradă bagă capul în pământ ca struţii. Nu văd şi nu aud nimic.

| Karelia123 a răspuns:

Pai,sincer asa le fac si eu baietilor.(sunt fata)
Adica la scoala daca sta prea mult de vorba o fata cu un baiat (doar ei 2) da de banuit celorlalti k se plac si incepe gelozia si toate cele.Si decat sa te barfeasca toti mai bine, vorbesti in particular pe yahoo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca-i timid. ii prostia tipic barbateasca laughing testosteronu il impiedica sa vada ca greseste happy!

| KinoAndreea a răspuns:

Se poate ca baiatului sa ii fie rusine cu ea chiar daca n-are de cethinking sau este pur si simplu timid si cum a spus si "ursusdimy" pe messenger toate lumea se crede erou.happy

| torsi a răspuns:

Ar putea fi timid.winking

| DenisejUSTmE a răspuns:

1.Poate ca nu vrea ca sa vada colegii ca vorbeste cu ea la scoala, si poate crede ca nimeni nu stie ca vorbeste cu ea pe mess.

2. Poate ii este rusine.

| Vampiress a răspuns:

Poate ii este rusine.Prietenul celei mai bune prietene niciodata nu a vorbit cu ea fata in fata doar prin mesaje.Si vorbeste de jumate de an cu ea>Ea l-a intrebat de ce nu vb cu ea dar el a spus ca ii este rusine.

| dustru a răspuns:

De ce? se jeneaza. motiv simplu. Netul ofera posibilitatea de a nu fi vazut si analizat,ceea ce demonstreaza ca activitatea intensa pe site-uri de socializare,chat-uri, skype, chestii...induce o dependenta de a fi cunoscut doar prin literele scrise, si nu in persoana.Pe net fiecare se simte erou, pentru ca nimeni nu ii vede fata. happy

| boghean a răspuns:

Se simte ciudat fata de tine pe cand pe mess e alceva