| viitorul a întrebat:

vreau sa aud parerile voastre despre diferenta de varsta. Spre exemplu unul din parteneri s aiba 15 ani iar celalalt 30. =)

25 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Partenerul de 30 de ani este pedofil si ar trebui vazut ed un psihiatru. Partenerul de 15 ani este imatur si are minte de 5 ani. I-ar prinde bine un psiholog sa-l invete sa isi foloseasca discernamantul si sa nu mai cada in plasa oricarui obsedat sexual.

| h3r a răspuns:

15 ani diferență, un posibil tată.

| Seby90 a răspuns (pentru h3r):

Un tata grabit, cu siguranta.

Da este o diferenta acceptabila in cazul in care cel mai mic partenere trece peste varsta de 18-20 de ani. Nu cred ca are nimeni nimic impotriva unei relatii 20-35, nu?

| h3r a răspuns (pentru Seby90):

Cel mai probabil nu! Din fericire există înțelegere și respect reciproc, iar alții își găsesc încredere în celălalt, mai ales ca și femeie.

| Seby90 a răspuns (pentru h3r):

Nu pot afirma ca am inteles. Dar sunt de acord!

| Seby90 a răspuns (pentru h3r):

Nevermind, am inteles acum, scuze... e tarziu tare. Is obosit sad.

| h3r a răspuns (pentru Seby90):

Of, of.
Mai exact, sunt de acord cu tine!

| Seby90 a răspuns (pentru h3r):

Of of, ce bine ne intelegem >big grin

| h3r a răspuns (pentru Seby90):

Ești binedispus când ești obosit?hee hee

| Seby90 a răspuns (pentru h3r):

Ai aflat cel mai mare secret al meu sad. Ce facem acum, as vrea sa te pot lasa in viata!

| h3r a răspuns (pentru Seby90):

Nu mă lăsa...
Doar că...cum o să faci?

| Seby90 a răspuns (pentru h3r):

Uh. o sa iti placa. Nici nu stii! Dar nu intru in detalii... sunt copii pe aici sad.

| h3r a răspuns (pentru Seby90):

Bine, atunci fugi la somn.

| Seby90 a răspuns (pentru h3r):

Nuuu... nu ma. nevermind, te vad printre dinti! Noapte buna devil

| h3r a răspuns (pentru Seby90):

Somn pufos!

| greyhound a răspuns:

Pedofilism direct

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

N-am pus niciodata accent pe varsta insa vezi tu e o mica complicatie la mijloc.
La 15 esti minor, la 16-17 la fel.De la 18 in sus nu mai esti, de la 18, daca vrei tu, poti fii si cu unu/una de 60.Nu mai are legea cum sa intervina in cazul intretinerii unei/unor relatii sexuale atata timp cat tu esti major/a deja.
-Numai bine.

| NuMaContrazice a răspuns:

Ai raspunsul meu la cealalta intrebare.

| tr3ig a răspuns:

Bai fate pai ce faci il/o ei sa il/o cresti sau sa te creasca?

| JansonLupu a răspuns:

Hmmm asta imi pare cam prea prea ciudat inca foarte ciudat hai spunem cu 9 10 ani nu este nimic dar 15 angry( este prea de tot parerea mea este ca doar in cazul in care este vreun Basescu sau Vreun Berlusconi apoi atunci mai zic big grin dar asa nu...

| JansonLupu a răspuns:

Cum am mai spus Este prea de tot big grinbig grinbig grin

| TheCrisLv20 a răspuns:

Ai mai pus aceasta intrebare

| ginadr a răspuns:

Mai degraba un frate ceva e o diferenta prea marewinking

| Edward178 a răspuns:

Era o poveste:
"Aseara am iesit cu prietena mea de 20 de ani iar eu 40 in oras, lumea se uita ciudat la noi, dar m-am bucurat totusi pentru ca era aniversarea noastra de 10 ani"

| viitorul explică:

Scuze sunt noua si nu am stiut dc. s-a publicat intrebarea asa ca am mai scris-ode 2 ori straight face