| PauuuMaria01 a întrebat:

Hey TPU, vreau sa cumpăr prezervative dar nu stiu cum sa o fac, pana acum el le cumpara, nu, nu mi-e rusine sa iau dar daca ma intreaba ceva la farmacie sau supermarket daca cer date, cat costa, orice informatie ma ajuta...

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu te intreaba nimeni nimic, doar la farmacie o sa intrebe de care vrei, in rest nu le pasa. De ce sa ceara datele? Nu iei nimic ilegal, din contra, chiar e super ok ca se folosesc prezervativele, si pana la urma la faci vanzare.laughing Pretul e in jur de 10 lei, depinde de firma.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand nu pti cumpara tu pentru ca nu-i stii masura, prezentativului sau a grosimi penisului, fiindca numai in functie de grosimea penisului poti cumpara prezervativele corecte.
Nu are importanta brandul!
Un prezervativ pus corect pe penis nu are cum sa se rupa. Multi nu cunosc aceste lucrui si ajung sa cumpere prezervative mari, care fiind mari (largi) se raspucessc pe penis in timpuls exului, se intind la maxim si se rup.
Prezervativul trebuie cumparat dupa masura exacta a penisului baiatului, care trebuie sa intre forta si destuld e greu pe penis, stand foarte strans pe organ, ca sa nu faca cute sau pliuri, ca atunci este risc de rupere.

| PauuuMaria01 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc pentru raspunsuri tuturor happy

| Crackman a răspuns:

Pai majoritatea hipermarketurilor le au la raft
Alegi, vezi dimensiunea, prețul și totul la casa nu te întreabă nimic sau poți sa merg la casele expres unde scanezi singura și nu dai socoteala la nimeni

| lorena1gianinak a răspuns:

Nu te întreba nimeni dc le iei... Nu îți cere informații. Du-te la un supermarket și le iei de la raft apoi le pui pe banda... Plătești și aia e