| mirel12314 a întrebat:

Daca sunt minor pot cumpara prezervative de la supermarket/farmacie?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prezervativele pot fi cumparate de absolut oricine ar fi persoana respectiva, singura conditie strict necesara dar si obligatorie de a fi indeplinita este aceea de a fi platita la casa de marcat valoarea prezervativelor puse in cosul de cumparaturi. Pote ca tu doresti sa le folosesti sa-ti faci o prastie, ori bombe cu apa sau ca guma de mestecat daca sunt prezervative impregnate cu diverse arome. big grin

6 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Da, poti. Eu am cumparat la 13 ani prima data laughing

| CodrutElian1990 a răspuns:

Mie nu mi-a dat pana nu am demonstrat ca sunt matur din punct de vedere sexal, adica sa-i arat ca sunt barbat.laughing

| HazelEyes77 a răspuns:

Sigur ca da.

| anamaria82726 a răspuns:

Eu am putut..se uita alea ciudat.da-i okay atata timp cat isi vand produsele, le convine

| TroubleInParadise a răspuns:

Nici nu iti pun intrebari laughing atata timp cat ei isi vand produsele! laughing

| ARar2805 a răspuns:

Da. Doar ceri si nu te intreaba nimeni nimic. Am incercat si am facut baloane cu apa din ele laughing