| TeREe a întrebat:

Hey TPU... vreau sa imi spuneti sau sa imi dati ceva sfaturi cum pot sa il uit pe un baiat de care m-am indragostit si 4 luni de zile o fost okk ne-am inteles de minune si acum pleaca si se baga inapoie in viata mea nu stiu ce sa mai cred si nu stiu cum sa-l uit big grin... sau oare ce vrea sa faca cu sentimentele mele va rog frumos ori ce sfat m-ar putea ajuta multbig grin

3 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Nu poti, e foarte greu si dureros sa scapi de amintiri, si mai ales de dragoste. Ai vrea tu asta? atunci treci la fapte. poti, dar trebuie sa si vrei. okay? Bafta.

| MasterYoda a răspuns:

Iesiri cu prietenii, cat mai multe. distractie, de gen masculin... (if u know what i mean)

| iloveflowers a răspuns:

Incearca sa iesi cu prieteni.si daca chiar vrei sa-l uiti ndragostestete de al baiat sau gasesteti alt iubit.cu timpul o sa-l uiti deoarece o sati petreci timpul cu noul iubit...iar apoi incearca sai faci in ciuda cu noulm tau iubit... poate asa a suferi si el cum ai suferit si u. sper ca te-am ajutat :X:X