| AlexiaAleeeeeeeee a întrebat:

Hey TPU
vreau sa stiu si eu daca un baiat ma place
anul acesta m.am mutat la alta scoala si am cunoscut un baiat din clasa
si imi cam place de el
Vreau sa stiu daca ma place
De exm:azi stateam cu o prietena pe hol si vine el si se pune langa mine si se joaca cu kendama apoi eu ii zic colegei sa iesim afara sa ne plimbam in curtea scolii si ca sa vezi vine si el dupa aproximativ un minut
in ore se întoarce si se uita la mine Dar cand ma uit la el întoarce privirea sau se uita la colega mea apoi la mine
credeti ca ma place?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| askmefast a răspuns:

Te place, e evident.Pun pariu ca o sa iti spuna asta.App:Nu refuza baietii care iti spun ca te iubeschappy

1 răspuns:
| madalinabruneta20 a răspuns:

Cred ca ai placi. asteapta sa faca el prima miscare :-X