| Lukasssz a întrebat:

Hey TPU, vreti sa va impacati cu fostul / fosta?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Niciodata sa nu linigi unde ai scuipat

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric nu!
Daca o relatie nu a functionat la inceput cand se presupune ca erati indragostiti unul de celalalt, dupa o despartire cu motive, categoric nu va mai putea functiona niciodata.

| Mosotti a răspuns:

Pai daca n-a mers treaba, nu va merge nici de acum in colo, ca, caracterul nu se schimba, deci de ce m-as impaca cu fosta?!
E nonsens.

| mastadont a răspuns:

Nu. O dată ce am decis să încheiem relația înseamnă că ceva nu a mers și nu are rost să o luăm de la început căci înseamnă că nu ne potrivim și nu ne înțelegem. Prefer să trec mai departe decât să mă tot gândesc la ce a fost și la ce ar putea fi.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

big grin Da, aș vrea să rămânem prieteni. happy Nu dușmani, care se blochează, se rănesc, se hărțuiesc. sad

| Morbid a răspuns:

Da

| DenqOO a răspuns:

Da