| elenababy a întrebat:

Il sau o iertati fostul sau fosta daca si-a facut un alt id ca sa vorbeasca cu voi? El sau ea neincercand sa va agate sau sa va jigneasca ci sa vada cum reactionati daca v-ar cauta ca sa va impacati si mai intai nu recunoaste dar apoi o face.

1 răspuns:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Este o dovada ca inca mai tine la vechea relatie. Face orice sa fie alaturi de persoana care pana la urma, in urma despartirii a constatat ca o iubeste.Depinde acum de cat de grav a gresit si daca e "recidivist". Totusi, consider ca merita o a 2-a sansa.Succes!