| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPUlove struck

Am si eu o nelamurire si sper sa ma ajutati fara sa faceti baza sau ceva de genustraight face

Deci.

acum 2 zile am vb cu fostul meu prieten si nu stiu cum a venit vorba si mi-a zis ca sunt nebunatica si apoi eu i-am zis ca oricum nu sunt mai nebunatica ca el, si el a zis ca "da dar eu sunt baiat si inima cere fete nebunatice"

s-a referit la mine?straight face

sau ce a vrut sa zica?:-s

funda:X

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

La tine s-a referit.Ti-a facut un"compliment" si ti-a dat de inteles ca chiar ii place de tine asa cum esti tu nebunatica.

2 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Ti-a batut un mic apropou!

| JoMo a răspuns:

Cred s-a referit la tine.Cred ca inca te placesi ca ar vrea sa fie iar cu tine.