| mentalistul a întrebat:

Hey TUP daca cineva se goleste la partenera in gura si ea inghite sperma poate sa ramana insarciata

Răspuns Câştigător
| fcb1234 a răspuns:

Nu,nu are cum sa ramana! imposibil. poti sa-i lasi linistit sa si inghita la fel happy

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Vai de exprimarea ta! Vai de educatia copiilor din ziua de azi! Si apropo. Asta e TPU nu TUP. Mentalistule "care esti"!

| mentalistul explică (pentru IsabelaIssa):

Hai ma du-te tu aia buna cine tea bagat in seama

| TheUnForgiveN a răspuns:

Cum sa nu.Din gura ajung spermatozoizii direct la ovul sa-l fecundeze.N-ai vazut cati copiii au actritele porno?

| XxBlueRosexX a răspuns:

Nu poate ramane pentru ca sperma ajunge in stomac si de colo nu poate ajunge la ovul deci aia merge pe strada ei...asa ca poti lasa linistitwinkingbafta

| mentalistul explică:

Mai fratilor nu am facut-o si nici nu am de gand sa fac asa ceva de la varsta asta ori cum merci de raspunsuri

| TerminusMarc a răspuns:

Daca ai ajuns sa faci sex si nu sti asta e clar laughing. Normal ca nu are cum! Ca doar nu are p***a in gurawinkinglaughing