| DeniiiBaa a întrebat:

Hey tuturor :*.
Deci,e vba de cineva,pe care il simpatizez, si probabil si el ma stie.
Intrebarea mea este, ca in ultima vreme l-am visat (2-3 seri la rand) dar nu m-am culcat cu gandul la el.Ce inseamna asta? happy
Ciudat este ca atunci cand ma culc cu gandul la el nu il visez dar daca nu ma culc cu ganul la el uneori il visez.
Cine poate sa imi dea o intrebare sigura la intrebarea mea ♥?

Răspuns Câştigător
| Alexaaxc a răspuns:

De ce sa crezi in vise cand poti crede in fapte? Esti indragostita, ai fluturasi in stomac de asta vrei sa intelegi si cel mai mic detaliu legat de el.
Pana la urma nu ne amintim multe din visele pe care le avem. De ce sa acorzi atat de mult timp gandidu-te la ceva atat de relativ cand poti petrece timpul asta incercand sa te apropii de el si sa il cunosti mai bine? Garantat, a doua varianta e un mod muult mai placut de a petrece timpul decat alergand cai verzi pe pereti. Pana la urma nu visele tale or sa te ajute sa ii castigi inima, ci faptele tale.
Succes!

| Pool77 a răspuns (pentru Alexaaxc):

Casillas ar fi mandru rolling on the floor

| Alexaaxc a răspuns (pentru Pool77):

Long time, no see. Si da, m-a sunat sa imi spuna ca are lacrimi in ochi de bucurie. Iti transmite si tie salutarilaughing

| Pool77 a răspuns (pentru Alexaaxc):

Mersi,Mersi te pup pentru transmisie.:*

5 răspunsuri:
| e7d7n7 a răspuns:

Nu înseamnă nimic.
Nu mai interpretaţi visele!

| Claudiuuu92 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie de multe ori, te gandesti la el si de asta il visezi. sunt simple vise