| Claudia_4326 a întrebat:

Hi! Deci de 4-5 seri la rand visez acelasi baiat de care imi place, dar mentionez ca seara inainte sa ma culc nu ma gandesc deloc la el pentru ca sunt foarte obosita. Ce poate insemna asta?

5 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

Ca il placi. incearca sa te uiti mai atent la el si gandeste-te daca iti place cu adevarat! dupa aia incepe sa vorbesti cu el!
i hope i helped

| WhiteRose a răspuns:

Ca il placi asa cum si tu ne spuihappy Pe langa asta eu mai cred ca in unele vise ni se intampla ceva ce ne-am dori mult sa se intample in realitate.

Eu daca aveam ceva de zis cuiva si era important mi se intampla sa visez ca i-am spuslaughing

Sa nu te mire daca ai sa-l mai visezitongue Nu e frumos cand se intampla asta?:X

| AlexutzaDragutza a răspuns:

Pai de obicei cand visezi o persoana inseamna ca respectiva-vul se gandeste la tine.:*

| Dulceata_1022 a răspuns:

Pai hai sa iti explic... nu conteaza ca nu te gandesti la el inainte de culcare... faza e ca tu in vis iti amintesti de el pentru ca sa fim seriosi daca iti place de el e normal sa il visezi asa si nu-i nimic rau in asta da sa nu devina obsesiebatting eyelashes

| AngelandDemon a răspuns:

Nu stiu