| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,azi mi s-a intamplat ceva ciudat si ce ma framantasad.N-am avut nici o treaba,am avut un vis frumos ce imi doream de mult,dar mi se intrerupe deodata si nu stiu unde ma trezesc de vad o femeie,langa care e bunicamea,tatal meu si o piscina in care era bunicumiu pe o parte inauntru si nu se misca.O aud pe femeie ca zice ceva de genu
-Ca sa nu miroasa trebuie sa...(nu mai tin minte eu numa asta am auzit)
Atunci mi-am dat seama ca era mort si am tipat tare, cat m-a tinut gura fara sa ma opresc si m-am trezit (in gandul meu eu inca mai tipam si am avut impresia ca tipam fara sa deschid gura(dar eu nu tipam).M-am trezit devreme si speriata avand in vedere ca m-am culcat la 2, imi era frica sa ma culc la loc ca sa nu visez din nou asta si eu vroiam sa ma culc.Pan la urma am adormit si am visat putin imaginea din acel vis apoi am visat frumos 1. ce inseamna asta? Precizez ca bunicul meu e viu inca, am cautat pe internet si am vazut un raspuns ca unul a visat de trei ori ca i-a murit tatal si de la mai putin de o luna i-a muritcryingbroken heart2.ce pot face ca sa nu mai visez asta?

5 răspunsuri:
| aveam14ani a răspuns:

Hei :3 stiu ca e foarte tarziu pentru raspuns asa ac iti zic asa.: eu stiu de la bunica mea[D-zeu sa o odihneasca] ca daca visezi pe cineva care e viu, ca moare insemna ca "i-a murit moartea" adica ca moare tarziu. eu am visat asa pe tata si pe mama si sunt vii. dar cada visezi pe cineva care e mort insemna ca te iubea[si am visat-o pe bunica mea] app. visele urate mai sunt declansate de culcarea tarziu. :]

scuze de deranj :]

| XDeiutzaX a răspuns:

P.s Ei erau pe o canapea si langa piscina si vb

| XDeiutzaX a răspuns (pentru XDeiutzaX):

Nu stiu ce vise mai am si eu...sadde la un timp am numa cosmaruricrying

| iulianu123 a răspuns (pentru XDeiutzaX):

Stii ce sa faci...casa numai visezi urat? Sa te inchini si tu in fiecare seara inainte de somn. sa zici Tatal nostru si nu o sa mai visezi happy

| iulianu123 a răspuns:

Stii ce sa faci sa numai visezi urat? Sa te inchini si tu in fiecare seara inainte de somn sa zici Tatal nostru si nu o sa mai visezi urat happy