| AnonimaXd a întrebat:

Hey tuturor:*:*
Deci im place enorm de mult cu un baiat cu 2 ani mai mare ca mine. ne intelegem. adica ne spunem "buna ce faci? " si din astea cand ne intalnim vorbim pe mess.
Vreau sa-mi dati un sfat sau mai multe despre cum pot face sa fiu cu ellove struck
Dar nu vreau prostii glume si mistocareli!

4 răspunsuri:
| oO a răspuns:

Pai incearca sa te apropii mai mullt de el vezi
vezi cei place ce hoobyuri are si ce gen de muzica asculta si asa mai departe.Cautati ceva in comun cu el sa deschideti subiecte de discutie...
Si propune-i sa iesiti la un film sau un suc ceva (ca amici sa nu creada ca esti disperata)happy si de acolo daca te place lucrurile vor lua nasterelaughing:X:X succes!:X astept mesaj sa-mi spui ceai rezolvat:X f

| ScuzátímíTálëñtulAstáMíëDëfëctul a răspuns:

Eu cred ca baiatu s-o speriat de gramatica ta
! serios pe mine ma inspaimanta crying

| AlextzandrU a răspuns:

Hmm...depinde ce fire sunteti. eu as spune intr-un moment mai calm (cand este el fericit) atunci sai propui. sau sa incerci tu sa vezi daca te place si atunci ai sanse mai mari! Bafta cu Baiatul!

| vio2 a răspuns:

Iincearca sa flirtuesti cu el, depinde ce virsta ai, daca ai vreo 15 16 17 si mai sus cred ca stii ce inseamna si poti flirta, dai de inteles ca vrei sa esi cu el, si dieacum daca nu e baiat prost a intelege ce vrei si va face chiar el primul pas