| DeepKiss a întrebat:

De aproape 9 luni sunt indragostita raau de un baiat. Vorbesc cu el des, ne intelegem super super bine.
Eu cred ca ma place, de exemplu cand e fix imi zice ca cineva il iubeste si imi scrie numele in parantezalaughing
Cand ne intalnim ne spunem buna si s.a intamplat o data sa se impiedice cand ma vede rolling on the floor sau sa uite unde trebuia sa meargarolling on the floor Dar e destul de complicat.puppy dog eyes adica el stie ca il plac si ca tin la el, mereu i-am fost aproape cand a avut nevoie...chiar si cand s.a despartit de fosta lui prietena oh go on
Niste prietene de-ale mele l.au intrebat daca ma place cu pretextul ca nu o sa imi zica mie, si el a zis ca da, ca ma place. Dar sunt zile in care nu ma mai contactat pe mess, am stat o data 3 saptamani fara sa vorbim, am vrut sa vad cat poate sa reziste sa nu vorbeasca cu mine, si pana la urma tot eu am cedat si l-am contactat. Noi suntem la aceeasi scoala, dar fiind vacanta, el nu sta aproape de mine si chiar imi fac griji adica nu vreau sa fie cu altcineva :-

4 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Nu mai pierde timpul; fa ceva in privinta asta.

| neutrino a răspuns:

Este un bun coleg care stie sa se joace cu tine.

| Zatharra a răspuns:

Ar trebui să-i zici până nu va fi prea târziu!

| Maomau a răspuns:

Cred ca trebuie sa intreprinzi o manevra ca sa-l prinzi, una care sa para intamplatoare si nu uita ca "cetatile cucerite usor nu au pret" asa ca nu ti trada sentimentele pe care le ai pentru el!