| Naty2001 a întrebat:

Deci, imi place de un baiat din clasa mea si din intamplare este si colegul meu de banca, dar lui ii place de alte din clasa dar ea pe el nu. Si nu stiu cum sa ii atrag atentia pentru a ma baga mai mult in seama. Deci ce credeti ma ajutati? Va rog mult! Dau funda mare.

6 răspunsuri:
| stresat a răspuns:

Poarta-te natural, zambeste-i si poate isi va da seama si singur ca il placi si va face el ceva.

| annaangel17 a răspuns:

Pai incearca sa intrii in vorba cu el, sa il ajuti la teste sau la ceva ce nu stie daca tot este colegul tau de banca. Si daca vrei sa te placa mai mult, aranjeaza-te si imbracate frumos.Si intr-un final poti vorbi cu el si sa ii spui ca il placi.

| DrTerrible a răspuns:

Pai in primul rand daca pe el il atrage alta colega de a ta..este cam greu. Nu incerca sa te bagi tu in seama cu el ca dupa o sa te ignore mai mult.Cel mai bine ar fi sa nu ii dai de inteles ca il placi si sa pari si tu mai indiferenta. Sper ca ti-am fost de ajutor. Bafta!

| mEr a răspuns:

Vorbeste cu el despre chestii interesante, ajuta-l sa se combine cu colega ta, dar dai niste informatii care stii ca iti plac tie nu colegei tale, daca nu merge... Bafa Naty!

| Papusha1 a răspuns:

Pai draga mea cum sa-ti spun? Nu cred ca ai prea multe sanse, dar de sustin. Poti vb cu fata aia sa-l respinga, sau tu sa incerci serios sa vb cu el, chiar daca iti fa vi greu nu te rusina. IMCEARCA sa-i spui totul in fata! POate iti va da o sansa. Succes!

| Bulinepink a răspuns:

Inceraca sa va apopiati. Cum stai cu el in banca fa-l sa rada, ajutati-va la teste, teme etc. Aranjeaza-te si astfel ii atragi atentiahappy