| VampireBlood a întrebat:

Hey! Vă rog să citiţi până la capăt.
Anul acesta s-a mutat un băiat la mine în clasă şi a fost aşezat în spatele meu.Mereu când mă întorceam îl prindeam că se uită la mine,când arunca cu cornurile eu eram singura lui ţintă bună laughing.Când a ieşit afară din clasă în timpul ori şi s-a întors,m-a tras uşor de un fir de păr şi râdea,îmi pune piedici în glumă,face diverse glume. Când a fost de serviciu pe clasă şi a vrut să şteargă tabla, a scăpat buretele din mână şi dintre toate fetele tocmai la mine s-a oprit şi a râs.Pe el şi colegul de bancă îi stresam cu ştersul tablei,el doar îmi zâmbea,colegul se enervalaughing.
Întrebare:Mă place? Iar dacă da, cum pot fi 100% sigură?

Răspuns Câştigător
| UnVis a răspuns:

Eu zic ca i-a cam picat pata pe tine. Daca tie iti place de el intreaba-l da te place, dar nu direct ca poate se rusineaza

13 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Hai că asta-i bună...ce mai dragoste și ce mai semne de copilași de grădiniță. Dacă și ăstea sunt semne...Mă oripilez.

| Danysan a răspuns (pentru Doηηa):

Asta e Dragoste ca la Termopile rolling on the floor)

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ii place altfel nu se uita

| Danysan a răspuns:

Eu cred ca nu are ce face-Dar daca tu crezi ca te place spune-i in fata ce te intereseaza si vezi ce iti raspunde-ai grija sa fi doar tu si cu el :-p.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Incearca sa legi o discutie cu el, in pauza undeva mai retras... si daca iti place o continui in alta parte

| VampireBlood explică:

Orei*

| VampireBlood explică:

Dalaughing)),tocmai de aia sunt aşa de interesată de a afla dacă şi el mă placelaughing

| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Sigur ca te place, dar ai mare grija ca baietii se plictisesc repede dupa ce-si ating scopul...

| MadaMadalina1234 a răspuns:

Pai am si eu unul asa in clasa! Exact asa! Pe mine nu ma place ala. Dar la tine poate e altfel. Poti sa fii 53% sigura! rolling on the floor Scuze dar nu stiu, asta-i parerea mea :/ intrebarea este : Tie iti place de el? =]

| Taterz a răspuns:

Cam asa stiu baietii pe la scoala sa se bage in seama cu fetele. Ce vrei, sa-ti scrie poezii? Cel mai probabil ca te place dar habar nu are cum s-o arate.

| Stefanel_Stefan_1993 a răspuns:

Da...Te place ti-a cazut cu tronc.El are note bune? Daca da inseamna ca te place si nu are curaj sa iti arata. Daca nu e numai un baiat caru nu are ce face Intreaba-l! Nu se poate intampla nimic! Good Luck!winking

| Robert3745 a răspuns:

Sa il intrebiwinking

| VampireBlood explică (pentru Robert3745):

E timid în felul lui şi dacă-l întreb îmi e că o să mă evite.