| popraul62 a întrebat:

Hey. vreau ca sa-mi rasp acum fetele. adica asa vreau. nu prea stiu cum sa fac sa o excit pe pritena mea puppy dog eyes adica de unde sa o musc. sau chestii din astea. dar nu sa ajung la vulva si din astea

exemplu: sa o musc de mana sau sa o sarut pe gatpuppy dog eyes

dai dati-mi ideii din astea ce as putea face; o3 :*

Răspuns Câştigător
| Kagemitsu a răspuns:

Hei! Zonele erogene(zonele in care te exciti) difera de la femeie la femeie.Insa iti pot da cateva exemple: o poti saruta/musca/plimba cu limba pe gatul ei, o poti musca usor de ureche, suflandu-i usor aer cald inspre aceasta, o poti atinge pe ceafa/sira spinarii/solduri/fund si poti continua sa o saruti de la gat in jos, spre abdomen, foarte tandru. Daca vrei sa ajungi si putin mai departe ii poti saruta sanii sau rontaii sfarcurile(ai grija sa nu o doara).

P.S.: si zona coapselor e foarte erogena.

Sper ca te-am ajutat.Mult succes si nu uita sa fii dulce :*

3 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Cauta pe google,, zonele erogene la femei '' de asta ai nevoie, citeste, foloseste-le si experimenteazawinking! Succes!

| Karbox a răspuns:

Fă-o să ţipe.

| XxPufosheniaXx a răspuns:

E ceva usor! :3Chestiile astea ar trebui sa vina de la sine, sa simti tu ce trebuie sa faci. Sarut-o pe gat, musc-o de buza, gat, mana, degete.
Si poate o sa vrei sa ajungi si pe la piept big grin buric. Crede-ma, o sa adore asta!
Succes! happy