| shadowmaster12 a întrebat:

Vreau sa o excit pe prietena mea si sa,,o musc de gat" dar nu am inteles cum,am primit explicatii neclare pana acum,chiar o musc sau o sarut pe gat sau cum? va rog detaliati,

Răspuns Câştigător
| bnutrino18 a răspuns:

O musti incet..lent..si apoi o sarutilove struck se va excita la maxim

| ριтιкσтh a răspuns (pentru bnutrino18):

Trebuia sa ii spui ca nu trebuie sa o muste pana ii da sangelelaughinglaughing

| xEndlessLove a răspuns (pentru ριтιкσтh):

laughing laughing laughing

| ριтιкσтh a răspuns (pentru xEndlessLove):

Pai da nu?laughinglaughingDaca omu nu stie trebuie sa ii explici astfel incat sa inteleagalaughinglaughingfaza e ca ar trebui sa incerce sa descopere el singur locul in care fata se excitawinkingnu trebuie sa intrebe lumealaughing

10 răspunsuri:
| Sofia08 a răspuns:

Fetele se excita mai tare atunci cind sunt sarutate pe sani

| andra000 a răspuns:

De ce crezi ca asta ar excitao? poate nici nu-i place, nu se excita pe gat.

| shadowmaster12 explică (pentru andra000):

Asa am auzit ca fetele se excita pe gat
...deci trebuie sa o mangai cu dintii?laughing

| ριтιкσтh a răspuns (pentru shadowmaster12):

Nu toate fetele se excita atunci cand sunt atinse sau ma rog''muscate'' de gatlaughinglaughinglaughingsunt unele care doar la un simplu sarut se excita...sau atunci cand sunt mangaiate chestii de genuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O musti cu finete, adica nu ca si cum ai mesteca mancarea.

| Muresan_Filip_1996 a răspuns:

O musti ca cainele laughing

| ριтιкσтh a răspuns (pentru Muresan_Filip_1996):

Ca un cainewinkingda ma rog se accepta cacofonialaughinghappy