| gina09 a întrebat:

Buna vreau sa imi excit prietenul prin tot ce se poate. pana acum il atigeam pe spate si a functionat vreau sa il sarut pe gat si sa il musc dar nu prea stiu el find mai mare stie cum sa ma imi faca mie placere.love struck eu cum ii pot face lui pe plac? fundita pentru cele mai multe variantehappy

2 răspunsuri:
| aliybella a răspuns:

Joaca-te pe abdomen cu degetu sarutal dupa ureche si joacate cu buzele cu lobul urechii, sarutal pe gat si muscal sexy si suav tot in apropierea urechii, plimba mana (degetele) de la gat spre abdomen si chiar mai jos... ei se excita foarte tare unde sunt oasele soldului adica pe abdomen dar putin mai jos, pana in zona inghinala. sau poti sa incerci pe picior, sa il iei de ceafa, poate chiar de par cand il saruti si sal tii aproape, sa te joci cu sarutul, adica te joci cu buzele lui faci totul mai palpitant

| dyana_9040 a răspuns:

Baga-i limba-n ureche!