| SictirFun a întrebat:

Hey, vreau sa ii fac o supriza iubitului meu. Vreau sa fie ceva diferit...care sa duca la sex..ma refer happy...
Vreau sa il fac sa se simta mai bine ca niciodata happy... dar nu am idei cum sa incep. ceva idei perverse.

14 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Sa ti-o traga in gaozlaughing

| NameHarris a răspuns:

Ai putea sa ii indeplinesti o fantezie eroticahappy Dupa acea sa pregatesti aceea fantezie si sa il inviti la tinese va simti ca in railaughing ''Raiu de azi este dubai''laughing

Răspuns utilizator avertizat
| dmmf a răspuns:

Poti sa incepi prin a-l saruta usor pe gat si pe lobul urechii, apoi sa cobori la sfarcuri dar sa nu stai mult acolo. In zona abdomenului sa stai putin ca sa creasca dorinta lui. Poti sa ii faci oral, apoi sa il lasi sa te penetreze dar dupa ce il lasi sa astepte putin, dar bineinteles, intre timp sa te ocupi de el ca sa nu ii treaca erectia.
Good luck! :*

| SictirFun explică:

Eu am 18 ani si el are 19. tongue