| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu idei pentru o supriza, va rog

2 răspunsuri:
| CaffeBoy a răspuns:

Cum n-ai mentionat pentru ce e surpriza iti dau eu o idee

Vorbeste cu un/o prieten/a sa raspandeasca zvonul in familia ta ca te-a calcat masina si esti in spital cu gatul in ghips, picioarele amputate si ti-a iesit un plaman prin spate si ai viermi in inima si cine stie, poate chiar se intampla

| TheDifference a răspuns (pentru CaffeBoy):

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor) foarte tarerolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor ai viermi in inima rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor)rolling on the floor

ai putea pur si simplu sa iti infigi securea in cap si sa te duci la parintii tai sa le arati laughinghee heelaughing