| ALEXANDRA_7471 a întrebat:

Hey. vreau sa va povestesc ceva:-<
Deci mai demult am pus intrebarea asta de pe contul surorii mele:)
http://www.TPU.ro/......uita-greu/

Deci, vreau sa va spun ca l-am vazut, i m-a privit, si se uita in spate. dupa mine (sunt constienta ca nu tine la mine dar...). in fine.Am simtit ca mor.
:|. Credet-ma. Aveti idee cum ma simt, daca eu intr-un an fara sa il vad DELOC nu l-am uitat...simt ca este imposibil.:|
Mi-am adus aminte ca anul trecut cand am fost impreuna, mi-a spus sa nu-mi bat joc de el, ca el vrea o relatie serioasa cu mine.:|. De idioata, cu fluturi la cap, nu mi-a trecut prin minte sa-l intreb ce inseamna "relatie serioasA" pentru. el...
Voi ce credeti?
El mereu imi spunea ca ma iubeste, si imi dadea semne, ma privea atat de dragut, dar se supara ca nu-l salutam niciodata.:|
De ce credeti ca se purta asa cu mine?:-<
Fundita:-s

5 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Auzi stiu prin ce treci
eu am patit faza asta acu 1 saptamana si ceva
si exact ca tine am patit
am bufnit in plans si naspha e ca mi-a zis sa-mi caut baieti de seama mea era cu 2 ani mai mare ca mnn sad
nu cred ca o sa-l uit vreodata si eu caut raspunsuri ca sa nu ma imi doara atat de mult inima cand il vad sau cand imi amintesc de el crying
sincer nici nu stiu ce putem face cryingcrying
off... oricum nu cred ca acest baiat a pus suflet vreodata sau a tinut la tine foarte mult
ai fost doar o aventura pentru el si ai intrat in plasa lui
sa stii ca intr-o relatie cineva iubeste mai mult si din pacate tu ai fost aceea
crying

| Bloondyna a răspuns:

E greu sa-l uiti te inteleg dar arata-i ca esti mai puternica decat erai. Joaca-te tu cu el acumdevil. Daca se mai uita salutal zambesteti fi draguta dar nu il lasa sa se apropie cum se apropie pune-l cu botul pe labe. Ca daca a fost cu tine un bou trateaza-l ca un bou fara creier. Fii mai inteligenta decat el si nu ii arata ca inca mai tii la el lasa-l pe el sa alerge ca un bou. Repet: fii draguta fal sai fie dor de tine dar nu l lasa sa se apropie de tine. Daca simti ca nu reusesti ignora-l daca se uita la tine intoarceti privirea daca te saluta nu il saluta stergei numarul si orice iti aminteste de el. Fii puternica, femeile suporta mai bine durerea deci o sa reusestibig grin. big hug Good luck:X

| yappi a răspuns:

Nu stiu ce sa spun adica pot spune ca am trecut prin ceva asemanator.Baietii sunt niste porci nu vor sa te lase sa ii uiti de aceea se tot uita dupa tine pentru ca stie ca iti pasa si ca mai ti la el.Probabil vrea sa te culci cu el dar un lucru e sigur nici daca vine in genunchi la tine sa nu mai te impaci cu el! ai grija ce faci:*

| Dianka_4924 a răspuns:

Poi, cred ca si tu te-ai supara daca prietenul tau nu te-ar atrage atentia si nici macar nu te-atr saluta insa...citind istorioara ta precedenta am cinstatat ca NU FACE sa mai schimbi ceva, lasa totul cum este, fii si tu mai demna ca esti fata buana dup aparerea meawinkingAm patit si eu asa ca m-am certat cu el si imi spunea tot felul de vb urite insa l-am iertat fiindca sunt sigura ca ma iubeste si eu la fel, la tine'papushika este mai greu.Eu ti-as recomanda sa-ti vezi mai departe de viata ta si nu te mai gindi la el, il ve-i uita atunci cind te ve-i indragosti de altcineva fi sigurawinkingSpun asta din propria experienta, deci, fii tare puiwinkingBafta=*

| sufletzel_8230 a răspuns:

Dragutza...parerea mea e ca aproximativ toti baieti sunt niste nesimtiti karora nu le pasa de sentimentele noastre
yoo zic sa nu il bagi in seama poate asa o sa vada ce a pierdutwinking
si nu iti face probleme e cine sh pentru tine kiss
bft
pooop