| anonima_6654 a întrebat:

Hey vreau si eu sa am buzele mai pline si mai mari.Cum pot sa fac sa para mai mari si mai pline?

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Injectii cu botox sau colagen.Sau...un pumn in gura!

| Vizitiul a răspuns:

Multumeste-te cu ceea ce ti-a daruit Dumnezeu. Orice lucru venit de la El nu se poate numi defect.

| Stefania a răspuns:

Incearca sa folosesyi creon de buze si ceva ruj roz happy

| KeepCalm a răspuns:

Luciu de buze cu botox. Ustura putin la inceput dar apoi te obisnuiestihappy

| GymClass a răspuns:

Contacteaz-o pe marilena nitu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O manusa de boxwinking

| capricc a răspuns:

Sunt mai multe trucuri. De la masaj cu ulei de peste, la exercitii faciale si trucuri de machiaj prin conturare.

Cauta pe google - buze mai pline fara acid hialuronic.

Obtii buze mai pline dar pentru o schimbare drastica nu scapi de ac sau de bisturiu happy

| stefangs a răspuns:

Botoxsmug

| ana1234 a răspuns:

Fara ruj si fara luciu...cand tii gura inchisa uneste doar dintii nu si buzele.iluzie optica... dar cand te dai cu ruj da-te cu unul rosu aprins