| Stefy200 a întrebat:

Cum as putea face sa am (sau macar sa para ca am)buze pline, mai mari in mod natural?

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Nu! Sa nu faci greseala asta, sa-ti maresti buzele. Esti frumoasa, asa cum esti, nu inteleg de ce toate fetele vor sa aiba buzele mai mari. Incerci cu putin machiaj, daca nu functioneaza, le lasi exact asa cum sunt, crede-ma esti mai atragatoare asa.
Decizia iti apartine...

4 răspunsuri:
| Stefy200 explică:

Nu vreau sa imi maresc buzele..as dori doar un tratament o masca pentru buze(am gasit la un moment dat intr-o revista o astfel de masca dar nu o mai gasescsad.)Nu vreau sa imi maresc buzele la un doctor sau cu cine stie ce produse. Vreau doar sa fi mai pline...sau cel putin sa para...

| DeeaVonP a răspuns:

Mod natural : Glos!
Ori te poti duce la doctor, este o operatie pentru marirea buzelor!winking

Funda? puppy dog eyes

| steve91 a răspuns:

Nu e indicat sa intervii asupra corpului tau atunci cand nu ai probleme de sanatate...

| violeta122333 a răspuns:

Te dai cu lui ce duve si pe piele, dar doar putin pe dinafara