| anonima_6654 a întrebat:

Vreau si eu sa am buzele mai pline si mai mari.Cum pot sa fac sa para mai mari si mai pline?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

La farmaciile SensiBlu ezista un gloss cu ardei iute, care dupa fiicare aplicare iti mareste buzele pentru vreo ora-doua. Intreaba la SensiBlu de gloss pentru marirea buzelor. Succes!

| 009 a răspuns:

Poti sa le masezi cu o periuta de dinti(uscata)fa un masaj cu miscari circulare(o sa le ai fff fine dupa), un creion pentru contru(poti depasi eventual conturul natural)si eventual(daca mai e nevoie)un gloss pentru volum

| freehugs a răspuns:

Cu ardei iute
asa faceTania Budi laughing

| maria_5981 a răspuns:

Folosind glusu'. Sau daca n`ai nimic impotriva rujurilor, poti merge intr-un magazin de cometice si sa intrebi de asa ceva.Vanzatoarea iti va da ce `ti va trenuihappy

| cяιss a răspuns:

Era un luciu de buze si iti 'facea buzele mai mari'pareau mai mari.pe la avon parca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contur gloss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O culoare destul de puternica si un contur bine definit poate face multe! Succes!

| Mihai_2777 a răspuns:

Botox