| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi fac buzele sa para mai mari? sau sa fie mai mari?

8 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Buna.

Citeste articolul acesta : http://www.eva.ro/......39941.html

| iaialovely1700 a răspuns:

Eu una am vazut persoane care se dadeau cu fond de ten (cred :/ ) apoi cu ruj pentru a parea ca au buzele mai mari.

| crimena22 a răspuns:

Ti-as zice sa le lasi asa sa te consideri speciala.

| Dallly a răspuns:

Da-te cu luciu de buze special pentru a-ti face buzele sa para mai mari.Gasesti acest luciu in revistele AVON.

| GeorgianaIulia a răspuns:

Iti faci conturul de la buze un pic un pic de tot mai pe langa buzele tale.
p.s. Nu exagera!

| Unipony a răspuns:

Cu lopata.

| ioana1alexandra a răspuns:

Cu luciu de buze....sau....contur de buze intr o nuanta cat mai apropiata de buzele tale