| sunset a întrebat:

Vroiam sa va intreb ce parere aveti despre Academia de Informatii(SRI). V-ati inscrie?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Eu nu m-as inscrie fiindca nu ma pasioneaza o astfel de meserie, dar daca tie iti place chiar iti recomand sa te inscrii.Suna misto SRI, lumea te va trata cu mai mult respect, dar totusi, unele persoane s-ar putea sa aiba anumite retineri cand te vor intalni, ceva gen:Aveti grija ce zice ca asta-i de la SRI...Bafta!