| Chriss_9164 a întrebat:

Hey love struck fetele >: Cand ati facut-o prima data iubeati acea persoana? Ati fost pregatite sa faceti pasul acesta de la inceput? sau ati incercat de mai multe ori tongue Va durut tare?big grin A curs mult sange?
Stiu ca sunt multe intrebari dar sunt curioasa dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| Naoa a răspuns:

Putine sunt cele care au parte de prima "noapte de dragoste" alaturi de persoana iubita si sunt si pregatite.
Legat de durere, aici depinde de cat de relaxata si de excitata esti tu. Daca te lasi "dusa de val" nu o sa te doara foarte tare. Bine, nu te gandi la dureri cumplite. E.o durere putin placuta, ca sa zic asa.
Sangerarea este foarte putina, o pata micuta micuta. Sau poate nici sa nu fie observata. Dar exista posibilitatea sa ai himen elastic, ceea ce inseamna ca, desi ai viata sexuala, ramai "virgina". Gandeste-te bine inainte sa faci acest pas: daca esti cu adevarat pregatita si daca persoana careia vrei sa-i faci aceasta "onoare" merita. happy

3 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Da, iubeam persoana aceea! Am fost pregatita partial...cred ca mai mult din curiozitate am facut-o big grin Nu m-a durut deloc (a avut grija de mine), insa mi-a curs fff mult sange (am umplut patura de sange plus tricoul lui ca nu se mai oprea straight face )

| karinka_7246 a răspuns:

Mdea cam doare si singe tot este...

| beatrice06_8752 a răspuns:

Da, prima data cand am facut dragoste a fost cu persoana iubita atunci cand am simtit ca e momentul si inca mai suntem impreuna. El a fost rabdator, tandru si nu prea m-a durut, iar sange nu mi-a curs deloc.