| madalina_4528 a întrebat:

Hey zilele astea am vazut un tip superb se plimba cu masina prin fata scl mele ma privit insistent crede'am ca nu am sa il mai vad niciodata in fine duminica trecuta mergeam la o prietena acasa el m-a vazut ma urmarit pana in fata blocului a stat afara ma privea imi zambea eu in scara imi asteptam prietena si-a facut curajul si a intrat in scara ma salutat am facut cunostiinta mi-a spus ca ii place de mine eu nici macar nu am apucat sa ii spun nimic si l-am lasat balta (cred ca s-a suparat) doar pa i-am spus pentru ca prietena mea aparu'se, pe drum in ziua aceea l-am revazut habar n-am ce mi-a spus era in masina si nu am auzit nu l-am bagat in seama la inceput nu i-am dat atentie azi l-am vazut era in masina mia zambit mi-a facut cu mana ma privit insistent acum nu stiu ce sa fac pentru ca mie imi place de el cum sa il fac sa se opreasca vreau sa vb cu el bag mana in foc ca si lui ii place de mine ce as putea face? apropo am 16 ani big grin

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cum poti avea incredere intr-un necunoscut?
Nu intelegi ca infatisarea si masina sunt atuurile lui sa agate naive ca tine?
Ce persoana serioasa te urmareste la nesfarsit,iti vorbeste pentru prima oara si-ti declara ca-i placi? Tu ce-ti imaginezi ca ar putea vrea de la tine?
S-a bazat pe naivitatea si impresionabilitatea ta si,uite ca a avut succes,te-a impresionat,chiar foarte mult!
Revino-ti,omul asta poate urmari tot ce e mai rau,acum a pus ochii pe tine,stie la ce scoala esti,stie unde stai, mai bine ai spune lucrul asta parintilor, te pot proteja! Tu nu vezi cate se intampla pe strada?
Ai mare grija si nu fii naiva!

| Dav7id a răspuns:

Sa nu-ti placa de masina lui, da-i batai am vazut si eu la stiri o fata de 16-17 ani, violata, dupa ce a fost dusa cu masina pana acasa si ei ii zambea baiatul pana a dus-o la fata locului.Am in anturaj baieti care au masini "tari", dar ies pe jos, nu vor o fata care sa aleaga baiatul din masina.Mai sunt si baieti de treaba, dar toti spun fara masina nu exista femeie.

| IonuţR1995 a răspuns:

Mai bine i-ai face PAS pentru ca d'astia care au masina si insista si face aluzii sunt violatori. Idem 5cuipici este foarte adv ce a spus si el. Asa ca ai grija!

| mistikk a răspuns:

Stai cuminte...nu sti ce ganduri are cu tinewinking

| madalina_4528 explică:

Multumesc de rasp