| aragon18 a întrebat:

Buna la toti!batting eyelashes Acum cateva zile m.am intors de la tara. Acolo am revazut un baiat pe care nu l.am mai vazut de 2-3 ani big grin Si dupa cum am observat, s. a maturizat, s. a facut cum ziceti voi "bun" whistling deci in concluzie am inceput sa. l plac :-s. Mereu cand mergeam cu prietena mea cea mai buna in fata la el la poarta se uita la mine, dar am aflat de curant k ii place de prietena mea cea mai buna.straight face Si intr. o seara, voiam sa ma ridic dupa o piatra si el imi intinse mana si dupa ce m. a ridicat nu. mi mai dadea drumul laughing. Si mereu se tot uita la mine insistent straight face [ nu ca nu m.as uita si eu whistling. ]. Voi ce parere aveti? Ma place si el? straight face Daca nu, ce as putea sa fac sa ma placa si el? straight face

Răspuns Câştigător
| Ruxyana a răspuns:

Te place...winking
intotdeauna cand un baiat se iuta intens pe tie te placewinking
totusi intreab-o pe brietena ta daca il placewinking dupa ce te bagi cu el sa nu va certati din cauza unui baiat
pe baieti ii gasim la toate colturile dar o prietena buna nu prea gasimhappy

12 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ah, ala era momentul! Vezi, cand esti pe langa el mai cazi si tu pe jos, poate te mai ajuta odata si fa sa fie ce trebuia sa fie de prima data! happy

| Ruxyana a răspuns:

Ms de fundita:*:X

| catalina_2916 a răspuns:

Normal k te place...satai mai mult in preajma lui, zambeste-i, priveste-l insistent, ajuta-l cand are nevoie de ceva...happy

| YepIsSuspended a răspuns:

Sunt sigura ca te placehappy

Intalniti-va de mai multe ori, ma vorbiti...

Mult succes

Răspuns utilizator avertizat
| Guitarlove a răspuns:

SoftCristi a zis-o. rolling on the floor
Doar n-oi vrea sa cada de prea multe ori si s-o creada prostanaca, nu? Sau cred ca te-ai referit asa din cand in cand oh go on.
La ce experienta am eu cu baietii laughing, nu stiu daca e bine sa ma asculti, dar e clar... TE PLACE. Si daca totusi nu esit tu asa sigura ca te place... ascult-o pe Lolly. Vorbiti mai des si vezi thinking ca incercarea moarte n-are. laughing [ asa mi-a zis si mie un coleg ]. Si nu stiu, du-te mai des pe la tara acum ca ai timp ca pe urma incepe scoala. Succes love struck!

| LiveInColour a răspuns:

Eu zic ca te place. mai da si tu o tura pe la tara... ca. poate poatehee hee si mai vb si tu cu el... incearca sa nu fie prietena ta pe acolo. stai cat mai mult timp cu el happy si... o sa vezi... sau daca e vorbeste cu prietenul lui cel mai bun si vezi ce zice despre tine... succes la baiathu asta :*:*

| matza05 a răspuns:

Nu stiu c sa zic... mai mult k sigur te placewinking. 1 ala era momentu cand te-a ajutat sa te ridici. 2 la urmatoare intamplare neasteptata fa tu primul pas k el nu a fost in stare din cate ai zis... si c pot sa-ti zic succes in continuaretongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baby sunt sigura ca te place dar data viitoare asigura-te ca, cazi atunci si pentru el va fi mai simplu sa iti demonstreze daca il interesezi sau nu vezi ai ratat o mare ocazie si in plus de asta daca nu i-ai fi placut nu ti-ar fi dat atentie absolut deloc baietii nostri asa fac pe gentilii doar cand au ei interesele lor si in plus de asta cinete asigura pe tine c ii placea de prietena ta?

| Tany a răspuns:

Cred ca te place de altfel nu te-ar privi asa de insistent cum spui tu.

| betty3 a răspuns:

laughing) astai buna, pai nu stiu eu as crede ca i mai mult o joaca, pai eu am impresia c e un fustangiu si le place pe toate, nu cred c trebuie s te dai in vint dupa el, baieti sunt cit lumea, nu iti fa grji ce'i al tai ii pus deoparte, big grin

| best2000 a răspuns:

Eu sunt sigur ca te place deoarece nu iti mai daea drumul la mana cine stie poate ca isi dorea de mult sa te atinga