| IubesteEa a întrebat:

Heya 1.cum stii ca un baiat timid te place sau e indragostit de tine care sunt semnele? pe mine uneori ma ignora, dar afara cand ii fac cu mana imi zambeste dulce si dupa se tot uita dupa minelove struck duminica stia ca e ziua mea si a iesit 2.credeti ca a iesit de dragul meu? sa ma vada? asa si tot se uita la mine,imi zambea mi-a zis buna si tot timpul imi spune buna pe numele meu de alintlove struck, cand eram cu fetele pe banc eu ma uitam la el si el la mine, apoi cand imi luam privirea se uita dupa mine 3. ce sa cred? el imi zice ca nu ma place dar ...intr-o seara m-a intrebat cum imi place sa sarut 4.de ce? apoi a zis ca asa se va termina povestea noastra :nu am cuvinte ce sa spun doar te iubesc si punct 5.la ce se refera? si cand l-am intrebat a negathappy

Răspuns Câştigător
| Grigg_Katalin_1999 a răspuns:

Si eu sunt timid si la fel reactionez, da-mi id lui si il intreb eu pentru tine, sau mai simplu spune-i direct tu, ca poate esti mai tupeista, mie asa mi-ar place sa se intample. Daca nu faci asta repede o sa ajunga sa te urasa. Adica daca tot il faci sa creda ca il placi si dupa ii spui ca NU. Zii direct!

1 răspuns:
| Mary_Maria_1994 a răspuns:

Poate neaga deoarece crede ca t nu il placi si nu vrea sa va distantati si sa nu mai vorbesti cu el. Sper ca te-am ajutat daca ai nevoie de mai multe sfaturi Id-ul meu este : maria_cretolina