| IubesteEa a întrebat:

Heya 1.cum stii ca un baiat timid te place sau e indragostit de tine care sunt semnele? pe mine uneori ma ignora, dar afara cand ii fac cu mana imi zambeste dulce si dupa se tot uita dupa mine duminica stia ca e ziua mea si a iesit 2.credeti ca a iesit de dragul meu? sa ma vada? asa si tot se uita la mine, imi zambea mi-a zis buna si tot timpul imi spune buna pe numele meu de alint, cand eram cu fetele pe banc eu ma uitam la el si el la mine, apoi cand imi luam privirea se uita dupa mine 3. ce sa cred? el imi zice ca nu ma place dar ...intr-o seara m-a intrebat cum imi place sa sarut 4.de ce? apoi a zis ca asa se va termina povestea noastra :nu am cuvinte ce sa spun doar te iubesc si punct 5.la ce se refera? si cand l-am intrebat a negat 6.credeti ca ma iubeste asa si prietena mea s-a intalnit cu el la carrefour a intrebat de mine, cum imi merge cu dragostea si cand i-a zis ea ca imi merge bine a facut o fata si si-a schimbat vocea 7.de ce?

Răspuns Câştigător
| madalina1908 a răspuns:

Buna,si eu vorbesc cu un baiat care il place si el este timid m.a intrebat si pe mine daca il plac si chestii, ca sa vad daca ma place si el eu cand vorbesc cu el pe mess ii mai pun cate un pupic si imi pune si el si eu iar ii pun si tot asa...iar sa vezi daca te place si el ar trebui si tu cand vorbesti cu el pe mess sau prin mesaje sau altundeva sa ii mai bun cate un pupic, iar din cate vad la nr 3, 4 si 6 poate te place, si normal un baiat cand te place ii geloshappy... apropiete de el si afli singura daca te place.Succes!:*

2 răspunsuri:
| Lussii a răspuns:

Buna!
Daca a iesit afara de ziua ta nu inseamna neaparat ca a iesit pentru tine.
Exista o posibilitate sa te placa din ce vad la nr 3 si 4, si putina gelozie la 6.
Tu il placi? Daca da, apropie-te de el, arata-i ca il placi si tu, fa-l sa prinda incredere in tine si sa isi recunoasca singur sentimentele.Din ce ai scris la nr 4, desi nu inteleg prea bine, tind sa cred ca simte ceva pentru tine.Succes!

| Tanase_Laurentiu_1996 a răspuns:

Te place!