| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare mai "nesimtita" sa spun asa, vreau sa incerc cu iubitul meu sex anal dar problema e ala...ca iubitul meu sa nu ramana cu ceva neplacut pe penis ce ar trebui sa fac sa ma "curat" acolo?

6 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Clisma, si in orice caz sa foloseasca prezervativ ca poate mai tarziu vrei sa-i faci si un oral. In cazul asta trebuie doar sa te speli pe dinti happy

PS: Intrebarea nu este nesimtita. Dar nu as putea spune acelasi lucru despre tine daca iti permiti sa discuti subiecte personale despre tine si igiena ta pe Internet! Indiferent ca ai postat ca Anonim...

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca tot ai postat,, anonim'''
Da tot vrei sporturi extreme citeste aici.http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa faci clisma inainte de a face sex, nu este deloc nesimtita intrebarea, intr-un cuplu se face orice daca este cu ingaduinta ambilor parteneri

| LineGuide a răspuns:

In general curatarea se realizeaza prin clista, cu o substanta pe care o poti procura de la farmacii, sau sexshop. Totusi eu nu recomand sexul anal, pentru ca pentru fete este extrem de neplacut, si pentru baiat nu este o senzatie placuta daca fetei nu-i place, decat daca este rau intentionat.
Mult noroc!

| Deyutza1039 a răspuns:

Foloseste prezervativ straight face Vreti sa o faceti fara? raised eyebrows