| Ana a întrebat:

Vreau sa-mi raspundeti daca puteti sincer si fara mistouri, stiu ca e o intrebare mai ciudata si multi o sa o luati in ras dar am eu o teama.Eu sunt virgina si am incercat cu iubitul meu sa facem sex anal, nu a ejaculat in mine doar ca imi e teama daca din cauza lichidului preejaculator sa nu se fi intamplat ceva(sa raman gravida), vreau raspunsuri serioase

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ai cum sa fii virgina daca ai facut sex anal. Primul contact sexual dezvirgineaza intotdeauna. Ori tu ai facut chiar perversiuni sexuale, asa ca nu ai nici o legatura cu virginitatea.
Pe de alta parte, daca te-ai spalat corect, nici insarcinata nu ai cum sa fii de la sex anal.

| MMihai a răspuns:

Ai probleme grave cu capul.
Te-ai împrietenit cu un idiot, care și el are probleme grave de sănătate mintală.
Alta zdravănă la cap, se informa cum este cu sarcina și cum trebuie evitată o sarcină nedorită.

| TotEu1993 a răspuns:

Odata ce esti virgina nu ai cum sa fi insarcinata.stai linistita

| Christtine a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata dupa sexul anal pentru ca in fund rect nu-i nici un aparat producator[uter, ovare...] dar e bine sa folositi prezervativ pentru ca acolo sunt o multime de bacterii si decat sa pateasca altceva el, mai bine va protejatihappy succeshappy

| ecstasy a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata.Pur si simplu, nu ai cum, pentru ca nu produci ovule in rect.Sa inteleg ca nu ati folosit prezervativ,e foarte rau, pentru ca se poate imbolnavi(din cauza bacteriilor, etc.).

| Alex99_5691 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai gravida doar daca ejaculeaza [cu sperma] si o cantitate mai mare nu un strop. In conculuzie nu esti gravida... FUNDA?

| llylaav a răspuns:

Incearca oral si revino cu intrebarea. fundita?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca asta e o intrebare serioasa, uite raspunsul : e imposibil sa ramai insarcinata in felul asta, trebuie sa ti-l introduca adanc in vagin ca sa te poata lasa insarcinata, ai zis ca ai incercat sex anal, a mers sau nu a mers? foloseste margarina Delma laughing

| MrAndy a răspuns:

Nu ai cum. Stai lin. nu patesti nimic, data viitoare luati si voi durex happy