| xXCrystyanXx a întrebat:

Heya TpU.Am citit pe net, ca daca-ti pui o bucata de ciolofan pe abdomen atunci cand faci exercitii slabesti mai repede. Oare este adevarat? Si daca este, de ce slabesti mai repede?

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Salut.Da slabesti,datorita caldurii ce se aduna,ciolofanul nu permite trecerea aerului prin el,foarte putin cred,astfel se incalzeste zona pe care este aplicat ciolofanul.Cel mai bine sa iti pui este timpul de acum,iarna poti raci la spate,sunt cateva cazuri.Dar in general este foarte bun pentru slabit,te ajuta, dar de slabit vei slabi tot greu, doar putin mai usor decat greu.Este bine sa il tii tot antrenamentul, vei transpira excesiv in zona aplicata si te va ajuta la slabit.Salut Si Succes La Slabit!

7 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Te infasori aproape toata in ciolofan, si da slabesti mai repede. O sa te incalzesti rapid, si o sa transpiri foarte mult o sa arzi o multime de calorii. Si da, functioneaza testat de mine.

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Invelestete tot si da-te drept sandvis.

| Brain_1291 a răspuns:

Nu. nu este adevarat. incercati si voi sa ganditi logic unele lucruri. hai ca se poate. transpiratia este 99, 99% apa (h2o) fratilor. sigur ca daca transpiri de la exercitii fizice poti sa elimini si 2-3 kile intr-o sedinta, dar maine le ai inapoi... pentru ca e apa. organismul o pierde dar o cere inapoi. ca sa slabesti trebuie un regim alimentar echilibrat cat si o viata activa dpdv fizic. hai mah ca stiti toti asta... nu va mai complicati cu ceolofan sau alti polimeri. succes.

| rila a răspuns:

laughing este foarte adevarat ca esti fraier!
Bah amaratilor, v-a luat mintile asta? Pai se poate asa cava? toti ati scris " ciolofan"? laughing) Greu cu limba Romana fratilor...laughing

| GabyTzu_1295 a răspuns:

Este foarte adevarat...

| edy0010_7129 a răspuns:

Iti spun eu ca e complet fals... cum naiba sa slabesti de la ciolofan? porcarie sad

| anonim_9113 a răspuns:

Este o mare prostie... poti face si cancer de piele.mai bine un regim alimentar su exercitii multe...este de ajuns