| FetitaCuOchiVerzi a întrebat:

Heytpu! am si eu o problema cu un baiat:deci vara acesta cand am luat vacanta am stat cu un baiat pe nume andrei mie imi placea foarte mult de el si intr-o seara nu a mai vrut sa vb cu mine si m-a facut proasta...

Peste 2 saptamana dupa ce m-am despartit de el eram pe afr toti eu am intrat pana in casa sa mananc si afr mai ramasese decat pr mea cea mai buna si cu el si pr mele cea mai buna ii tot zicea ma dar "aia" nu mai iese odata afara.si pr mea cea mai buna ma sunta si mi-a zis sa ies afr si am iest si cand eu am iesit el a plecat si mi-a zis pa te pup

si asa cand iesea pe afr se uita intr-un fel anume la mine dar nu imi zicea nimic si pr mea zice ca inca ma place dar eu nu cred voi ce parere avet scuze ca am scris atat dar dau funda si restul vot

Răspuns Câştigător
| PιxιeLovesYa a răspuns:

Buna! Sincer, cred ca baiatul ala este un prost crescut. Mi se pare ingrozitor sa iti insulti prietena! Cred ca el regreta faptul ca te-a insultat si ca v-ati despartit si ar vrea sa va impacati. Motivele pentru care el vrea sa va impacati pot fi multiple: poate tine la tine, poate are nevoie de asta doar pentru ochii lumii etc. Din cate mi-ai spus cred ca este a doua varianta fiindca daca tinea la tine nu te-ar fi insultat. Parerea mea este sa nu te impaci cu el pentru ca va face la fel. Tipul acesta de baieti trebuie ignorati. Sper ca te-am ajutat si bafta!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pufarineroz a răspuns:

Cati ani ai?hee hee