| anonim_4396 a întrebat:

Buna, ma numesc Adriana. Vreau sa va povestesc ce mi s-a intamplat..am vazut un baiat dragut, m-am indragostit, a doua zi am iesit cu el si prietenii lui si prietena mea.S-a indragostit de mine.El avea iubita dar a zis ca ma iubeste pe mine..am stat cu gandul ca ar fi trebuit sa il las dar nu am putut.Peste cateva zile mi-a zis ca s-a despartit de ea, noi avand deja 2 saruturi de mai demult ..ne-a provocat o prietena.M-a intrebat daca vreau sa fiu cu el.Cuprinsa de intensitatea momentului am zis da.Ce a urmat? Imi dadea inimioare si chestii dragute pe mess dar nu iesea niciodata cu mine eu il chemam el zicea ca i-a zis unui prieten dinainte ca iese cu el.Numai cu el iesea, zicea mereu ca iese cu mine si ca imi zice ora a doua zi.A doua zi imi zicea ca numai poate.El sta pe langa Cluj.M-a mintit ca a plecat la Cluj, apoi l-am vazut cu prietenul lui.I-am zis ca ma dor chestiile astea si a zis ca inca ma iubeste dar nu are timp. Maine ar trebui sa iesim dar nu pot eu maine.Are rost relatia noastra? Se mai poate corecta? Mentionez ca il cheama Mihai.

21 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Aaa, daca ai mentionat ca il cheama Mihai, se schimba lucrurile, e mult mai clar totul happy

S-ar putea sa il iubeasca de fapt pe prietenul lui si nu-si da inca seama!

| RAY a răspuns:

Daca te-a mintit de la bun inceput, numai are rost parerea mea

| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca baiatul te creste destuld e proasta si te manipuileaza, probabil urmareste sa obtina sex de la tine si apoi s ate paraseasca.
Motivul pentru care prefera sa spuna ca iese cu prietenul este ca el iese de fapt cu iubita.
daca te-ar iubii, categoric te-ar prefera pe tine, nu pe prietenul sau iubita lui.
Trezeste-te acum, cat nu-i prea tarziu!
Baiatul asta nu te vrea decat pentru sex, va veni si momentul acnd va face presiunei ca sa-i cedezi si atunci te vei convinge.

| mihai69 a răspuns:

Băi, nu sunt eu!

| Nemessys a răspuns:

E o prostie...
Ai putea sa imi explici si mie cum mama naibii l-ai vazut si te-ai indragostit de el? happy
Lasa-ma sa ghicesc. e super frumos, nu? happy Adica nici nu ai apucat sa-l cunosti si deja gata. sunteti impreuna happy. Cate stii tu despre el. asa de curiozitate? El cand ti-a pus acea intrebare tu nu te-ai gandit putin,, ba frate. ia stai tu asa. sigur o sa fie o relatie buna? Sigur nu o sa ma dezamageasca? " NU! TU AI ACCEPTAT DIRECT!

Cati ani ai? De curiozitate... -_-

Deci crede-ma. nu ar trebui sa fii surprinsa ca-ti face d-astea. Tu te-ai indragostit de aspectul lui, nu de personalitate. Asa ca. ai vrut aspect, uite aspect happy.

Ce ar fi sa le dai o sansa si baietilor mai putini frumosi?winking Nu ar strica... happy

Si nu, nu mai are rost sa continui relatia cu el straight face. Ori o termini acum, ori se va termina peste cateva saptamani, deoarece nu o sa va intelegeti si ai acceptat o relatie de-a-n *****. Sau nu iti plac relatiile serioase? Ok. ramai langa el happy.

A da. daca cumva o sa plangi pe viitor din cauza lui, sa stii ca este doar vina ta. happy

| RAY a răspuns (pentru Nemessys):

Man de ce sa dea o sansa si celor mai putin frumosi daca nu o atrag? nu stai cu un om asa din plictiseala trebuie sa te si atraga si fizic, nu e vina ei ca la placut, e vina lui ca e un nesimtit

| Nemessys a răspuns (pentru RAY):

De asta am si zis,, mai putin frumosi" decat,, urati". Pentru ca si cei mai putin frumosi, te atrag si totusi, te poti uita la fata lor fara niciun fel de problema.

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

"Ai putea sa imi explici si mie cum mama naibii l-ai vazut si te-ai indragostit de el? " PAI la 15 ani ai ei, tu ce pretentii ai? ASa ti/am raspuns si la intrebarea legata de varsta.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu a scris cati ani are. rolling on the floor. Dar poate are 14 sau 13. mai stii?
In cazul asta chiar nu e nimic anormal
Daca ar avea 16+ m-as mira...

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Si la 16 ani, tare multa minte mai au fetele nu am ce zice.

| Selysium98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aprob.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Inteligenta nu are legatura cu atractia, fie ca e inteligenta, proasta atractia fizica functioneaza la fel, fie ca esti barbat inteligent, prost te va atrage o fata frumoasa

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ma refeream la "M/am indragostit", nu ca place pe unu. Inca nu are ea habar cu ce sa mananca dragostea.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Dragostea nu are legatura cu varsta, dupa ce sa instalat pubertatea a aparut dorinta sexuala si iubirea e prezenta, cele mai sincere iubiri sunt astea la 15, 16 anii

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Sunt cele mai stupide. Intrebarea de mai sus e un exemplu bun. CUm pla calului sa iubesti dupa ce privesti pe unu? Aia inseamna iubire? Hai sa fim seriosi. Asta e rahat, nu are legatura cu dragostea adevarata. Unde e respectul? Unde e sacrificiul? Nicaieri. Aia e simpla atractie.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti dovedi asta? isi spun eu ca iubirea nu are varsta

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Vrei dovadA? Hai numara pe degete cate relatii stii tu sa fi tinut de la varsta de 15 ani, cu dragostea asta "adevarata" care te kkci tu pe tine. Hmm? Iti trebuie mai mult de degetele de la o mana? Sau nici alea? Ce dracu omule." Iubirea nu are varsta "o spun doar prostii, ratatii de 30 de ani care stau cu ciutance si invers, ciutancele care stau cu ratati de varsta tatalui lor.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Man nu tine pentru ca suntem imaturi de asta, las ca nici cand dupa 30 de ani nu tine mult

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu mai tine mult nici asa ca nu mai e secolul 19 ca sa nu divortezi de rusine sa nu fii numita curva * ma refer la femeie " si alte chestii. Dar lasa ca femeile recupereaza din urma avand in vedere ca 80% din divorturi sunt inaintate de femei.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Man le-am sclavit destul e timpul lor

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

MDa. Pana secolul trecut s/a vazut prostia barbatului, acum e randul femeii.