| black2021roses a întrebat:

HeyTPU. Prima dată scriu aici o întrebare.
Îmi place de un băiat de vreo câțiva ani, undeva 9. De câteva luni suntem BFF. I-am spus că îl plac după ce s-a despărțit de fosta lui și mi-a zis că nu mai vrea nici-o relație (din cauză că fosta l-a înșelat). În fiecare zi vorbim, râdem, petrecem timp împreună. În fiecare zi îmi pune mâna pe fund sau lucruri de genul.
Păreri/ sfaturi?

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa il lasi sa se "vindece".Dar totusi cred ca daca te-ar fi placut si el actiona pana acum, asa ca, posibil sa stricati si prietenia daca insisti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea sa te ardă, s-a acumulat tensiune sexuala si il exciți.