| anomiserarac1996 a întrebat:

Heyy all. big grin am stat cu un baiat dar el e cam glumet n-am ce zice.infine am stat cu el ceva timp si la un moment din relatia noastra dupa ce am iesit pe afara impreuna, si am ajuns acasa primesc un sms de la el.ca cica nu mai vrea sa mai stea cu mine. dupa 2 zile vine simi spune ca a fost o gluma ca el nu a vrut sa se desparta de mine.si ca a vrut doar sa ma puna la incercare.si m-am pus din nou cu el.am stat f putin (cam 4 zile) si mi-a zis ca nu mai vrea saa mai stea cu mine.ca am prea multe figuri .infine.in timpul asta el se pusese cu o alta fata din romania (noi suntem in italia - fata respectiva are numele meu adica simona)dupa ce sau certat (fata aceea trebuia sa vina la el zilele trecute)se despartise de ea. si apoi venise iar la mine simi cerusse sa ne impacam iar eu i-am raspuns ca nu mai vreau.ca ma simt ca o rezerva ...am ales decizia buna sau am gresit ca i-am zis nu? help!

9 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Ai facut f bine dal naiba happy viata merge inainte si indiferent de ce va fi nu uita sa fi doar ce vrei tu sa FI:X

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Da! ai ales binewinking
El nu are nici un drept sa-si bata joc de tine straight face

Sper ca in viitor sa nu mai greseala de al mai accepta happy.

| LikeNobodyElse a răspuns:

laughing) si eu sunt in italia.asa acum revenind la subiect.foarte bine ai facut sincer...el daca se ddespartea de o fata venea la tine.stia k te impaci cu el si s a obisnuit. ce zicea." aa pai dk ma despart de asta o am pe cealalta rezerva ", adica pe tine. sunt destui baieti happy lasa l laughing) sa si caute alte rezerve

| EuTeIubesc a răspuns:

Ai facut f bine ca i.ai zis nu!no talking...Adk uh esti doar de rezerva, esti consiliera lui, sau esti IUBITA lui?

| 2dmv a răspuns:

Foarte bine ai facut! ce naiba esti cumva bufon la curtea regelui Arthur? cand vrea el u joci?!

| Mikka09 a răspuns:

Nu ai ales o decizie buna...ai ales una foarte buna.chiar nu te merita

| DomnisoaraLove a răspuns:

Cu siguranta big grina!

| pitiqqqqqq a răspuns:

Daa.normall. Doar nu te'o folosi de atatea ori. Si'mi pare rau pentru tine ca ai gasit asemenea baiat. straight face. E vai de capu' lui, saracul! TE ASIGUR ca ai luat cea mai buna decizie. NU te merita, scump'o!

| anomiserarac1996 explică:

Tnx tuturor :-x