| anomiserarac1996 a întrebat:

Heyy ciauu TPU! sunt cu un baiat de 2 saptamani si as vrea sai dedic o melodie...cam ce melodie as putea sai dedic?

Răspuns Câştigător
| Kiddzo a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=eTszQhind_Y Melodia asta ii absolut splendida! Fii increzatoare si dedica-i aceasta melodie! Iti va cadea in genunchi. Bafta cu relatia! :)

17 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

"Sa cresti mare puisor". Ai spus ca are 2 saptamani, nu?

| anomiserarac1996 explică (pentru Savy):

Bree am spus ca stau cu el de doua saptamani! uh ce intelegi raised eyebrowsphbbbbt

| Savy a răspuns:

Greu cu sarcasmul asta, huh? Cine naiba ne-a mai dat creier sa-l folosim, ntz ntz ntz.

| anomiserarac1996 explică (pentru Savy):

Auzi asta e intrebarea mea.asa ca pot sa scriu cum vreau.si nu ai uh dreptu sa scandalizezi intrebarile mele.cand oi scandaliza o intrebare de a ta atunci sami scandalizezi si uh intrebarile mele...bafta!wave

| AnonimaPentruCaPot a răspuns (pentru anomiserarac1996):

Buna :)
1. Domnisoara Anomiserarac1996, ai putea sa iei in manuta un manual de limba romana, pentru ca gramatica ta striga : sunt praaaaf!
2. El ti-a dedicat vreo melodie? Daca da, atunci dedica-i si tu melodia asta : http://www.youtube.com/watch?v=AxphNof166s. E clasica si draguta pentru varsta ta!
Nu ti-a dedicat? Atunci asteapta puiule, e barbat. El trebuie sa faca primul pas :P

| anomiserarac1996 explică (pentru AnonimaPentruCaPot):

E treaba mea daca stiu romana sau nu.in primul rand pentru ce sa mai fac gramatica romana? acum eu o fac pe cea italiana.nu mai are rost!

| Elianna a răspuns (pentru anomiserarac1996):

Eu zic sa nu sari aşa de repede în sus, ca @Savz a facut o glumă.

| AnonimaPentruCaPot a răspuns (pentru anomiserarac1996):

Amore, se parli la tua madre lingua la devi parlare giusto, capisci?!
Anche eu parlo tedesco, inglese, spagnolo, albanese, rumeno ed un po l'italiano pero comunque, le parlo con tutte le regole!

| AnonimaPentruCaPot a răspuns (pentru anomiserarac1996):

Nu uita copilas, cultura este cultura! happy

| anomiserarac1996 explică (pentru AnonimaPentruCaPot):

Beh eu non lo voglio parlare il rumeno phbbbbt
hai qualcosa da aommentare?

| Elianna a răspuns (pentru anomiserarac1996):

Ha,haa,eu zic ca trebuie să înveţi gramatica limbii romane, dupa cum o duce Italia acum! Daca va da si ea faliment ca Grecia sau va creste somajul ca in Spania la 40%,o sa vezi tu ce întorcere glorioasă o să faci în Romania.
De ce nu ai intrat pe un site italian dacă te simti italiancă, de ce ai intrat pe un site romanesc?
Si daca este sa stii limba romana ca pe o limba străină, macar sa o stii corect!

| AnonimaPentruCaPot a răspuns (pentru Elianna):

Elianna, nu vreau sa ai impresia ca te critic sau mai stiu eu ce, dar tu ii vorbesti unui copil analfabet de 15 ani care nu accepta un sfat de la oameni cu "experienta" sa spunem asa, despre caderea Greciei si despre situatia jalnica a Italiei [sa nu mai vorbim de procente]?!?
Timp pierdut INUTIL!

| Elianna a răspuns (pentru AnonimaPentruCaPot):

Corect!

| Savy a răspuns:

Conversatiile cu cocalarii veniti de la munca din Italia nu se numesc "lectii de gramatica". AnonimaPentruCaPot ti-a dat cel mai frumos raspuns.

| Savy a răspuns:

Sa mai adaug si eu ceva?

| AnonimaPentruCaPot a răspuns (pentru Savy):

Mai este ceva de adaugat?!