| KatyyLWA a întrebat:

Am 2 prieteni [fata si baiat] care se cam plac... eu fac baza de ei si as vrea sa le dedic o melodie. De preferat in romana, vreo idee?

Răspuns Câştigător
| RuxyzLOL a răspuns:

Hmm.ori:
Andra-dragostea e tot ce ramane Maximilian - Dragoste Nebuna
Alex feat.Connect'R-Dragoste la prima vedere [asta imi place]

FUNDA?big grin

| RuxyzLOL a răspuns (pentru RuxyzLOL):

Sau Alex velea-dragostea se face-n minim doi laughing big grin

6 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, pai: Dragostea se face in minim doi-alex velea.

| SanduVictor a răspuns:

Cauta o melodie kiss de exemplu cai verzi pe pereti e o combinatie intre alex velea si smiley

| Fotbalista07 a răspuns:

: Andrei leonte-te iubesc cat doi,Akcent-chimie intre noi, Skizzo Skillz-tu eu ea, Taxi-esti iubibila, Alb Negru, Rares si Ralflo-mi-e sete de tine. Sper ca ti-am fost de ajutor :*happy