| claudiaclau a întrebat:

Heyy.credeti ca este buna vestimentatia mea in prima zi se scoala: un tricou si deasupra un sacou, blugi si balerini.happy dati-mi niste exemple cu ce altceva sa ma imbrac daca credeti ca asa nu e bine.niste sfaturi plss:X:X:X:X (trec in cl 9)

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Cred ca e ok thinking
eu imi iau niste blugi de un albastru deszkis la culoare si conici asa. un tricou mai larg si mai lung asa cu o curea subtire la misloc thinking
o geanta din panza cred. ceva de genul

| NoNameMe13 a răspuns:

Cum e sacoul? Ce culoare au sacoul, tricoul si blugii?

| LaLaLea a răspuns:

Mai bine camasa, fara sacou

| elena09 a răspuns:

Da e frumoasa vestimentatiabig grin eu de ex in prima zi i-mi iau un taior negru, pe dedesubt o bluza alba, blugi cu turu lasa si pantofi negrihappy