| anonim_4396 a întrebat:

Heyy, ieri am incercat sa ii spun unui baiat ca vreau sa fim doar prieteni si uitati cum a reactionat :

http://i.imgur.com/mdj1wSY.jpg

http://i.imgur.com/wRaDAtV.jpg

Chiar credeti ca ma iubeste?, eu vreau sa fim doar prieteni dar el va suferi, cum sa fac? :(

15 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Ce reactie ciudata straight face. Ok, n-o vrea sa va despartiti insa...nu cred ca e cazul sa dramatizeze atata. Cel mai bine e sa va intalniti fata-n fata sa ii vezi reactia.

| Amelya02 a răspuns:

Este un copilas. Cati ani are?

| shadow72 a răspuns:

Frate zici ca e copil mic..mai avea sa bata si din picioare

| Păduche a răspuns:

Un tipic sentiment de POSESIVITATE nu iubire. Iar felul in care a reactionat a fost foarte copilaros... daca chiar credea ca relatia asta merita o a doua sansa ar fi discutat despre asta nu sa continue sa abereze cu NUUUUUUUUU DD; NU VREAU
Parca era un copil care nu vrea sa manance. straight face

| sayWhaaat a răspuns:

Am fost in locul lui, doare groaznic. Ideea este ca tu trebuie sa-i spui ca vrei sa ramaneti doar prieteni, iar el daca are pic de orgoliu de barbat in el, se va distanta de tine. Nu are rost sa iti pierzi timpul langa o fata doar pentru o relatie de prietenie, prieteni are, iubita nu. Deci nu-l mai lua pe ocolite si vorbeste cat se poate de serios ca nu poate fi nimic altceva intre voi si ca isi face iluzii. El isi va vedea de viata lui, iar tu iti cauti in continuare cavalerul.

| XBrunetteX a răspuns:

Discuta cu el.
Oricum...o sa-i treaca, daca nu ti-a demonstrat cu adevarat ca te iubeste.

| elComandantee a răspuns:

Te bagi în relaţii cu tot felul de copchii mici?
Lasă-l fetelor de 12 ani.

| Crytek6 a răspuns:

Nu o sa se sinucida daca ii dai papucii ( cred ) si nu poti sa stai cu cineva pentru care nu mai simti nimic?

| Horanhugsme a răspuns:

Nu ti-e mila de el? Puteai macar sa ii spui in fata nu cu un mesaj.

| Walve a răspuns:

Asta nu e baiat. N-are sange in instalatie. Bine ai facut ca te-ai despartit de el!

| Hacky a răspuns:

Ce baiat pfff

| AwesomeKiss a răspuns:

Pff frate chiar nu il iubesti mie mila de el >.> macar acordai o sansa si daca pana la urma nu poti spune-i ca cea ce simti pentru el e decat un sentiment de amicie dar simt ca o sa il ranesti rau de tot daca ii spui ultima varianta

| vasilicatiribomba a răspuns:

Lasa e mai bine, poate se mai caleste si el, poate devine si el barbat

| HiTman2013 a răspuns:

Cumpara-i o tigaie Dry Cooker si isi revine.