| anonim_4396 a întrebat:

Nu credeti in fantome? Uitati: http://i.imgur.com/e1QWL.jpg. Va jur ca nu e photoshop! Nu stiu... ( aia sunt eu ). Voi ce credeti?!

7 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

E fum laughing
Fantoma nu e sigur!winking

| AleexNC a răspuns:

Fantome nu exista! Este spiritul unui om care a murit si a ramas inca pe pamant! Eu cred pentru ca am vazut multe emisiuni si m-am convins!

| AleexNC a răspuns (pentru AleexNC):

Dar cea din poza nu este pare a fi doar o liuzie otica stai linistita!

| AleexNC a răspuns (pentru AleexNC):

Iluzie optica****

| Norvegianul a răspuns:

Fantoma cred ca e aia din prim plan.

| Mereoleacădeusername a răspuns:

Draga mea,
Aceea e doar o simpla umbra.
Nu-ti fa griji. Si chiar daca ar exista, de ce ar venii tocmai la tine? happy

| andreiurza33 a răspuns:

Scumpo, poate acelea sunt niste fire din parul tau bogat in bataia vantului. acum deinde la ce te-ai uitat, asta tin un pic si de psihologie. dar atata timp cat nu s-a intamplat nimic bizar esti in siguranta.