| teona125 a întrebat:

Heyy TPU o prietena ieri s-a sarutat cu un baiat care i place ff mult si azi el a fost la suc cu fost lui prietena am vazut poza pe facebook.ce credeti, vreau parrerii cat mai repede, dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Poate au ramas prieteni, nu inseamna neaparat ca mai sunt impreuna happy

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca prietena ta a fost fraierita, isi poate lua gandul de la acel baiat

| Uraniu a răspuns:

Da. Nu mai pot iesi 2 persoane la un suc ca amici? Daca s-au despartit nu inseamna ca nu trebuie sa se mai vada niciodata.