| anonim_4396 a întrebat:

Heyy, ieri am incercat sa ii spun unui baiat ca vreau sa fim doar prieteni si uitati cum a reactionat :

http://i.imgur.com/mdj1wSY.jpg

http://i.imgur.com/wRaDAtV.jpg

Chiar credeti ca ma iubeste? eu vreau sa fim doar prieteni dar el va suferi, spuneti-mi cum sa fac? :(

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Antyss08 a răspuns:

Bună,
Nimeni de aici nu vă cunoaște și orice vom spune aproape nu contează.
Vorbește cu prietenele tale decât aici.
Tu decizi, că doar tu îl cunoști pe băiatul respectiv.
Decide singură.

| PiinkSmiile a răspuns:

Hey!
Dupa reactia lui se pare ca te iubeste mult.Hmmm...Cam grea chestie :\ Tot ce poti face dupa parerea mea este sa-i gasesti o alta fata sau sa-l ajuti sa-si gaseasca pe alta.
Cred ca asta e cam singura solutie ca sa te uite si sa nu sufere.
Oricum bafta!

| MrrLove a răspuns (pentru PiinkSmiile):

Am incercat sa ii gasesc alta fata dar mereu spune : '' nu vreau alta fata, nu ma mai uit la alte fete, te vreau pe tine '' ce pot face? straight face

| PiinkSmiile a răspuns (pentru MrrLove):

Baiatul asta e obsedat! straight face Am si eu o intrebare.Esti prima lui prietena?

| MrrLove a răspuns (pentru PiinkSmiile):

Nu, a mai avut 2-3

| PiinkSmiile a răspuns (pentru MrrLove):

Nu stiu ce sa zic.E foarte obsedat.N-ai alta cale decat sa-l lasi sa sufere.Tu nu esti marioneta lui.Nu poti ramane cu el doar de dragul lui.Gandeste-te ca-i va trece.Nu va pati nimic.Va suferi ceva timp, dar asta e.Nu e capat de lume.Nico,spune-i sa te uite! Spune-i ca ai o viata si nu veti ramane toata viata impreuna straight face Incearca sa-l faci sa realizeze realitatea.Stiu ca va fi greu, dar tu nu trebuie sa stai asa, ca daca il misti un pic, plange!

| MrrLove a răspuns (pentru PiinkSmiile):

A mers. i-am explicat si a fost de acord sa ramanem prieteni, acum ne intelegem chiar foarte bine ca 'amici' love struck

| PiinkSmiile a răspuns (pentru MrrLove):

Ma bucur foarte mult ca ti-am fost de ajutor! M-ai facut fericita! :*

| Liiia7 a răspuns:

NU te iubeste! E doar obsedat! Crede-ma!

| Miru987654321 a răspuns:

Chiar te iubeste, nu te desparti de el.